Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Ce parere aveti despre Parkour

In jos 
3 participan?i

Ce parere aveti despre Parkour?
Foarte Tare
Ce parere aveti despre Parkour Vote_lcap100%Ce parere aveti despre Parkour Vote_rcap
 100% [ 3 ]
Misto
Ce parere aveti despre Parkour Vote_lcap0%Ce parere aveti despre Parkour Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Naspa
Ce parere aveti despre Parkour Vote_lcap0%Ce parere aveti despre Parkour Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Trebuie sa fi prost ca sa-l practici
Ce parere aveti despre Parkour Vote_lcap0%Ce parere aveti despre Parkour Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total voturi : 3
 

AutorMesaj
Mihai
Admin
Mihai


Numarul mesajelor : 5
Data de inscriere : 25/05/2008

Ce parere aveti despre Parkour Empty
MesajSubiect: Ce parere aveti despre Parkour   Ce parere aveti despre Parkour EmptyDum Mai 25, 2008 5:13 pm

Dupa ce ati votat justificati-va parerea!
Mie mi se pare acest sport foarte tare pentru ca poti sari peste anumite lucruri intr-un mod ciudat(dupa mine)si pare....imposibil...dar nu este....cheia succesului este sa exersezi Wink tongue
Sus In jos
iulian




Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 02/07/2009

Ce parere aveti despre Parkour Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere aveti despre Parkour   Ce parere aveti despre Parkour EmptyJoi Iul 02, 2009 11:50 pm

eu cre ca pk-ul este extraordinar.Eu il practic de ceva timp sper sa invat cat mai multe
Sus In jos
The bloody angel




Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 09/09/2009

Ce parere aveti despre Parkour Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere aveti despre Parkour   Ce parere aveti despre Parkour EmptyMier Sept 09, 2009 8:18 pm

uau , eu deabia acu cateva zile am descoperit pk-ul . .. e prea tare . vazusem un film , acu catev luni despre pk-eri . intrebarea mea e poti sa ajungi sa sari peste blocuri ? imi pare rau k sunt din galati si nu din busteni Sad . sincer mi-am facut acest cont k sa intru in atmosfera si dak e cineva din galati .. vb.. nush acu cum te antrenezi si ... am mult prea multe intrebari Very Happy . ok .. mi se pare lol cu 3 de o . ffff tare logik .. [b]RESPECT PARKOUR
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ce parere aveti despre Parkour Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere aveti despre Parkour   Ce parere aveti despre Parkour Empty

Sus In jos
 
Ce parere aveti despre Parkour
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: General :: Off Topic-
Mergi direct la: